MOBİL APP

Akıllı telefonların her yaştan herkesin hayatına hızlı bir şekilde girmesiyle birlikte Artık tüm yazılımların telefona göre uyarlandığı yadsınamaz bir gerçektir. Mobil uygulamalar akıllı cep telefonları ve tabletler için özel olarak kodlanmış yazılımlardır. Genelde bu tür uygulamalar mobil site ile karıştırılsa da aralarında çok fazla benzerlik yoktur. Bu tür uygulamalar cihaza özel tasarlanarak kodlanmaktadır. Ülkemizde Özellikle büyük firmalar için mobil uygulama büyük önem arz etmekte ve marka bilinirliği ve yönetim için en çok bu yola başvurulmaktadır.
Mobil uygulamayla reklam faaliyetlerinizi yürütmek, müşterilerinizin sürekli yakınında olmak, teknolojiyi yakından takip eden bir şirket imaji çizmek ve rakiplerinizden bir adım önde olma şansı yakalayabilirsiniz. Müşterilerinizle birebir yakından iletişim kurmak için mobil uygulamaya ihtiyacınız vardır. Mobil uygulama ile kurumsal şirketler kendi bünyelerinde daha hızlı ve daha etkili iletişim kurabilir. İnternetin ve Teknolojinin hayatımıza baş döndürücü bir hızla giriş yaptığı günümüzde bilgisayarların dışında tabletler ve telefonlar birer bilgisayar görevi görmekte ve her an elimizin altında bulunduğundan mobil cihazlar ile çeşitli uygulamalara hayatımizda kolayca yer vermekteyiz. Daha fazla işleve sahip çok daha hızlı ve faydalı bir çalışma prensibine sahip olmak istenen durumlarda mobil cihaz uygulaması tercih edilmektedir.Mobil uygulama çözümleri hazırlayan firmalarla daha güncel ve daha seri şekilde bilgi alışverişinde bulunmanız mümkündür. Mobil uygulama sayesinde firmanın daha profesyonel bir şekilde müşterilerine ulaştığı bir gerçektir.Kurumsal kimlik , sade ve şık tasarım ve en önemlisi de tutarlı olması mobil uygulama çözümleri için çok dikkat edilmesi gereken konulardır.
Türkiye'de akıllı telefon kullanımının %84 e ulaşması ile birlikte gelecekle güçlü bağları olan firmalar mobil uygulama teknolojilerini keşfederek rekabette öne çıkmayı başardı. 2017'nin Ekim ayında yapılan araştırmaya göre yeni müşteri kazanmak ve yönetim sorunlarını gidermek de mobil cihazların rolü katlanarak artmıştır.

Kahramanmaraş Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil  cihaz kullanımının hızla arttığı son yıllarda hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan büyük firmalar kadar küçük işletmeler de  mobil uygulamalar  ile ilgileniyor. Çünkü müşteriler istedikleri zaman ve istedikleri yerden firmalar hakkında aradıkları bilgiye güvenilir, rahat ve hızlı bir şekilde erişim sağlamak istiyor. Günümüzde İnternet kullanıcılarının çoğu artık internet erişimini bilgisayar yerine  mobil  cihazlardan gerçekleştiriyor. Müşterilerine tüm dijital kanallardan ulaşmayı hedefleyen firmaların değişen müşteri eğilimi sebebiyle  mobil  dünyada yer alması artık zorunlu bir hale gelmiş durumda.

Mobil uygulamalar  var olan müşterilere ulaşmak kadar potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için de önemli bir yoldur. Bu nedenle işini büyütmek isteyen ve firma tanınırlığını artırmak isteyen işletmeler,  mobil uygulamaların avantajlarından  yararlanıyor.

 

 

Müşterilerinizin sürekli yakınında olmak

Mobil  cihaz kullanıcıları her 5 - 10 dakikada bir akıllı telefonunu kontrol ediyor ve günde ortalama 10 saatini  mobil  cihazlarda geçiriyor.  Mobil  cihazlar artık herkesin her zaman en yakınında olan iletişim aracı. Eğer siz de firmanıza ait her türlü telefon, adres, ürün veya hizmet bilgisinin müşterilerinizin parmak ucunda olmasını istiyorsanız  mobil uygulamalar  bu konuda size yardımcı olabilir.

Rekabette avantaj sağlamak

Büyük markalar  mobil uygulamaların  önemini ve gerekliliğini fark ettiler ve mobil dünyada yerlerini aldılar. Şimdi ise sıra büyümek isteyen ve sektördeki hedef kitlesinin tamamına ulaşmak isteyen işletmelerde. Eğer mobil uygulama sahibi olma konusunda erken davranırsanız rakiplerinizden önce mobil dünyadaki yerinizi alabilirsiniz.  Teknolojiyi takip eden bir işletme her zaman müşterilerin gözünde bir adım öndedir.

Kahramanmaraş Mobil Uygulama

Mobil uygulama platformu

Mobil uygulama  kullanarak müşterilerinizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Firmanız hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları, ürün veya hizmet bilgilerini müşterilerinize en güzel şekilde sunabilirsiniz.  Mobil  uygulamanıza e-posta adresiyle giriş yapan müşterilerinize daha sonrasında  e-posta pazarlaması  yapabilirsiniz.  Mobil uygulama  sayesinde elde ettiğiniz verileri farklı bir pazarlama kanalında etkili şekilde kullanmanıp hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Yönlendirici etki

Mobil uygulamalar  müşterilerinizde olumlu marka imajı algısı oluşturmak için son derece önemlidir. Ayrıca ürün veya hizmetleriniz hakkında mobil uygulamanızdan bilgi alan potansiyel müşteriler satın alma kararı verdiğinde, firmanız hakkında daha önce bilgi edindiği için rakipleriniz yerine sizi tercih edebilir.  Hatta başarılı bir mobil uygulama sayesinde müşterinizi, o an ihtiyaç duymadığı bir ürünü satın almaya bile teşvik edebilirsiniz.

Perspektif Yazılım  işletmeleriniz için mobil uygulamalarınızı  geliştirerek, işinize  değer katar .

mobil uygulama, mobil uygulama fiyatları, mobil uygulama nasıl yapılır, mobil uygulama yapma programları, play store uygulama yapma, google play uygulama yapma, android mobil uygulama yap, ios mobil uygulama , mobil uygulama