Barkodlu Satış Sistemleri

PERAKENDE SATIŞ SİSTEMİ

Market, Süpermarket, Mağaza, Kırtasiye, Manav ve benzeri işletmelerinizin stok takibini ve genel gider takiplerini barkodlu satış sistemleri ile kolayca takip edebilirsiniz.

Günümüzde birçok işletme barkodlu satış sistemi kullanmaktadır. Barkodlu Satış Sistemi sayesinde barkodlanan ürünleri takip etmeniz, alış, satış fiyatlarını görmeniz, stok takibi yapabilmeniz, fatura, çek senet ve banka işlemlerinin takibini yapabilmeniz kar-zarar listesi çıkarabilmeniz kolaylaşır.

MARKET BARKOD SİSTEMİ

MAĞAZA BARKOD SİSTEMİ

AYAKKABI BARKOD SİSTEMİ

MANAV BARKOD SİSTEMİ

TOPTANCI BARKOD SİSTEMİ

DEPO BARKOD SİSTEMİ

BARKODLU SATIŞ SİSTEMLERİ
Barkod sistemi, barkod yazıcılardan, barkod okuyuculardan, barkod sistemi programlarından ve endüstriyel bilgisayarlardan oluşan bir donanım ve yazılım ağı yapılandırılmasıdır. Barkodlu satış sistemlerinin kullanım amacı kayıtların kolay tutulabilmesi ve veri toplamayı otomatikleştirmektir.Veri toplamanın iş sahibine ve çalışanlara sunacağı imkanlar ile müşterilerine daha iyi hizmet vererek kar ve zarar hesaplarını kontrol altında tutmaya olanak sağlar.

Barkodlu Satış Sistemlerinde örneğin; Rusya'nın barkod numarası 46'dır. Türkiye'nin 869 dur. 869'dan sonraki 4 rakam şirket kodunu oluşturur bu numarayı başka hiçbir firma kullanamaz. İkinci  5 haneyse firma tarafından ürünlere verilir aynı numara 2 ürün için kullanılamaz. Barkod kodunu okumak için bir barkod okuyucu kullanılır. Yüzlerce ürünü kısa sürede kasadan geçirip  kolayca hesaplayıp alış satışı hızlı hale getirebilirsiniz.

Barkodlu Hızlı Satış Programı

Jet-Pos kolay kullanımı ve ara yüzü sayesinde kullanıcıların çok hızlı bir şekilde adapte olabileceği şekilde tasarlanmıştır.   Barkodlu Hızlı Satış yazılımı, Jet-Pos     kullanıcısı detaylı bir eğitim sürecine alınmadan birkaç satış pratiği sonrası programın tüm bölümlerini kullanabilecek duruma gelir. Böylelikle kullanıcının eğitime alınıp programın öğretilmesi gibi zaman kaybına veya eğitim maliyetine katlanmak zorunda kalmazsınız.

Barkodlu Satış Sistemi Fiyatları

Barkodlu Satış Sistemi Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

Web Tabanlı ERP

Web Tabanlı ERP hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

Muhasebe Programı

Muhasebe Programı hakkında detaylı bilgi için

tıklayınız!

Dijital çağın akıllı işletmelerini destekliyoruz...

Firmanızın dijital tanıtım ve yönetim sorunlarını birlikte çözelim..

İLETİŞİM

Hemen Arayın!

0530 159 88 93

Muhasebe Programı, Kurumsal Web sitesi, E-ticaret & B2B, Sosyal medya Yönetimi, Seo Hizmeti, Mobil Uygulama,Kobi ERP, İnternet Reklamları

Biz Sizi Arayalım!

Müşterilerimizden Bazıları